Prodej obchodního prostoru 65 m²
Šternberk

Popis nemovitosti

Nabízíme Vám obchodní prostor na lukrativním a frekventovaném místě ve Šternberku o výměře 65 m2. Tento prostor byl dlouhodobě využíván jako vyhlášená soukromá masna. Vstup do prodejny je přímo z chodníku s možností zastavení před obchodem. Zásobování je možné ze zadního traktu budovy, kde jsou nově instalovány hliníkové bezpečnostní dveře.

K prostoru patří sklep o výměře 8 m2, kde jsou umístěny nové chladící agregáty pro velký chladící box. Prostor je rozdělen na prodejní část, přípravnu masa, sklady, šatnu a WC pro personál, předsíň s úklidovou místností a malou kancelář. Objekt je napojen na veškeré sítě a je vytápěn elektrickými přímotopy.

Prostor se prodává kompletně zařízený, zahrnuje chladící box na skladování masa a uzenin, prodejní vitríny, špalky, váhy a další vybavení, které je plně funkční a připravené k okamžitému provozu. Tento prostor lze využít i pro jiné podnikatelské účely, například pekařství, květinářství a další prodejny či výrobny. Možnost také předělat na bytovou jednotku.

Nenechte si ujít možnost prohlídky s makléřem Martinem Frömelem. Pro více informací nás prosím kontaktujte.

Lokalita
Šternberk
Obytná plocha
65 m²
Vlastnictví
Osobní
Energetická náročnost
G
Cena
3 190 000 Kč
Martin Frömel

Martin Frömel

Hlavní realitní makléř