Pronájem rodinného domu 3+kk, 82 m² (pozemek 330 m²) Prodáno
Olomouc

Popis nemovitosti

Nabízíme k pronájmu novostavbu nízkoenergetického domku s dispozicí 3+kk o výměře 82 m2 v Chomoutově. Dům nabízí nové a moderní vybavení, 2 parkovací stání a soukromou zahradu. Jestliže tedy hledáte bydlení mimo město, ale zároveň rychlou dopravní dostupnost, ať už na dálnici či do Olomouce, je tento krásný rodinný dům určený právě pro vás.

Dům je přízemní a nabídne prostornou kuchyni s obývacím pokojem, plynule navazující na vstup do zahrady. Dále 2 pokoje, které lze využít například jako ložnici, pokoj pro děti či vaše hosty, pracovnu apod. Koupelna je laděna do neutrálních barev, toaleta je samostatně a k uschování domácích nezbytností lze využít technickou místnost.

Mezi výhody tohoto domu patří bezpochyby jeho nové nadstandardní zařízení (podlahové vytápění v celém domě, předokenní žaluzie) a také to, že si jeho interiér, jako budoucí nájemníci, můžete dotvořit sami, podle svých představ.

Významným benefitem je i lokalita, která nabízí velmi rychlou dostupnost do Olomouce.

Majitelé požadují kauci ve výši jednoho měsíčního nájemného, provize RK činí 35 000 Kč. Zálohy na služby nejsou součástí nájemného a budou napsány na nájemníka. Dostupné od ledna 2024.

Lokalita
Olomouc
Obytná plocha
82 m²
Vlastnictví
Osobní
Energetická náročnost
B
Cena
Info o ceně u RK
Adriana Horáková

Adriana Horáková

Realitní makléř