Pronájem restaurace 302 m²
Mohelnice

Popis nemovitosti

Nabízíme velmi unikátní nabídku pronájmu prostor plně vybavené restaurace v historickém objektu Kobylkova Tvrz z poloviny 16. století, v obci Podolí u Mohelnice. Nabídka je mimořádně vhodná pro pořádání svateb. Prostory restaurace se nacházejí v přízemí budovy. Celý objekt prošel velmi zdařilou rekonstrukcí, se zachovalými renesančními prvky.

Restaurace je vybavena, zkolaudována a po dovybavení kuchyně bude po technické stránce plně připravena k provozu. Vybavení zahrnuje výčepní systém s chlazením, dvoupákový kávovar Fiamma Caravel připojený k řádu, lednice, veškeré stoly a židle sladěné s designem interiéru, a mnoho dalších detailů, které dotvářejí jedinečný charakter celého interiéru. Dominantou hlavního prostoru restaurace je velký cihlový krb, který vytváří příjemnou atmosféru a poskytuje příjemné teplo v chladnějších dnech. Na stěnách visí obrazy slavného olomouckého akademického malíře Ladislava Jalůvky, které dodávají restauraci jedinečný umělecký ráz.

Celková podlahová plocha pronajímaných prostor činí 301,6 m2. Děleny jsou následovně: Vstupní hala o celkové užitné ploše 50 m2. Hlavní prostor restaurace s plochou 75 m2, který je možné o 34 m2 rozšířit díky přilehlému salonku. Na druhé straně budovy se nachází ještě 2. salonek s plochou 50,5 m2, který je také součástí pronájmu. Kuchyň s plochou 22 m2 je vybavena přívody vody, plynu a velkou digestoří. V těsné blízkosti kuchyně se nachází zázemí pro personál, úklid a menší skladové prostory. Samozřejmostí je v budově také sociální zázemí pro hosty, s oddělenými dámskými a pánskými toaletami. K dispozici je také jedna samostatná toaleta pro tělesně postižené. Celé přízemí je bezbariérové. Pro letní posezení lze využívat také venkovní prostory v areálu budovy, snadno přístupné hned z interiéru restaurace.

Velmi příjemným bonusem je vinný sklípek s plochou 16,9 m2, který poskytuje celoročně dostatečný chlad pro uskladnění vína i jiných surovin. Díky své velikosti je vhodný také pro pořádání autentických degustací.

V prvním patře budovy se nachází kongresová místnost, které dominuje nádherné velké koncertní křídlo značky Petrof. I když tento prostor není součástí pronájmu restaurace, po předchozí dohodě s majitelem je možné jej příležitostně využít. V patře před kongresovou místností se nachází také velká chodba s kachlovými kamny, kterou lze také po předchozí dohodě využít v případě potřeby dalšího rozšíření kapacity restaurace.

Více informací Vám rádi na dotaz poskytneme. Kontaktujte prosím realitního makléře.

Lokalita
Mohelnice
Obytná plocha
302 m²
Vlastnictví
Osobní
Energetická náročnost
Nedodán
Cena
60 000 Kč / měsíc
Adriana Horáková

Adriana Horáková

Realitní makléř