Prodej rodinného domu 4+1, 237 m² (pozemek 2 376 m²)
Olomouc

Popis nemovitosti

Nabízíme Vám prodej rodinného domu o dispozici 4+1 se zahradou, garáží a hospodářskými budovami v obci Nová Hradečná, okr. Olomouc. Dům se nachází na klidném místě v centu obce na návsi. K dispozici je předzahrádka, uzavřený dvůr s možností vjezdu, hospodářské budovy, dílny, stodola a zahrada. Celková plocha souboru pozemků činí 2 376 m2.

V přízemí je vstupní chodba, dva velké pokoje, kuchyň, koupelna, wc, ( možnost realizovat další dva pokoje ). V druhém nadzemním podlaží pokoj s balkónem a lze rozšířit o další dva podkrovní pokoje.

Dům je napojen na inženýrské sítě, elektřinu, plyn, kanalizaci ( nově připojena v roce 2023 ), vodu z vrtané studny a obecní voda přípojky je přivedena na pozemek. Vytápění domu je řešeno plynovým kotlem nebo kotlem na tuhá paliva, ohřev teplé vody zajišťuje elektrický bojler. Hospodářské budovy stejně jako zahrada s dvorem nabízí široké využití. Bydlení, chalupaření, zahradničení, podnikání a širokou škálu dalšího využití. Nová Hradečná je klidná vesnice , kde se nachází veškerá občanská vybavenost s dobrou dostupností do většího města Uničov ( 10 Km ).

Doporučujeme prohlídku s makléřem Martinem Frömelem.

Lokalita
Olomouc
Obytná plocha
237 m²
Vlastnictví
Osobní
Energetická náročnost
Nedodán
Cena
3 990 000 Kč
Martin Frömel

Martin Frömel

Hlavní realitní makléř